AHD (AnalogHD) - monitoring nowej generacji - www.ahd.pl
Co to jest AHD (AnalogHD)?
Dlaczego AHD (AnalogHD)?
Porównanie standardów
Napisz do nas


DLACZEGO AHD (AnalogHD)?


1. Możliwość uzyskania cyfrowej jakości obrazu bez konieczności wymiany instalacji!

Myślałeś o modernizacji swojego systemu CCTV i uzyskaniu jakości HD/FULL HD, ale przerażała Cię wymiana przewodów? Teraz to nie problem! Wykorzystaj istniejącą instalację i ciesz się doskonałym obrazem.

Monitoring AHD (AnalogHD)

[ kliknij aby powiększyć ]
Monitoring AHD (AnalogHD)

[ kliknij aby powiększyć ]

2. Przesył sygnału AV na duże odległości z użyciem standardowych przekaźników analogowych. 500 metrów po koncentryku? Tak, to możliwe!

AHD (AnalogHD) wyróżnia się na tle innych systemów, pozwalających na przesył sygnału w rozdzielczości HD/FULL HD tym, że właściwie nie ogranicza Cię odległość! Co istotne, zarówno sygnał video, audio, jak i sterowanie PTZ przekazywane są za pomocą tego samego przewodu.3. Bezstratna transmisja danych – zero szumów i zakłóceń!

Dzięki standardowi AHD (AnalogHD) nie musisz się obawiać o jakość przekazywanego sygnału! Niezależnie od tego, czy przesyłasz obraz na odległość 100, 300, czy 500 metrów – w każdym z tych przypadków będzie on takiej samej, doskonałej jakości. Koniec z falowaniem obrazu, szumami, czy trzaskami!

Monitoring AHD (AnalogHD)

[ kliknij aby powiększyć ]Monitoring AHD (AnalogHD)


4. Stosunek jakości do ceny – innowacyjna technologia nie musi dużo kosztować!

Tym, co odstraszało wiele osób od przejścia z jakości analogowej do cyfrowej były koszty. Zarówno urządzenia IP, jaki i HD-SDI cechowały się wysoką ceną. Technologia AHD (AnalogHD) sprawiła, że cyfrowa jakość obrazu dostępna jest za „analogową cenę”! Urządzenia wykorzystujące standard AHD (AnalogHD) dostępne są w cenach porównywalnych do standardowych produktów CCTV, ale oferują znacznie większe możliwości!
Monitoring AHD (AnalogHD)

5. Otwarty standard, oparty o zaawansowane technologie – daj sobie wybór!

Na rynku dostępne są – obok AHD (AnalogHD) – również inne standardy transmisji cyfrowej jakości obrazu za pośrednictwem przekaźników analogowych: HD-CVI oraz HD-TVI. Jeśli zastanawiasz się dlaczego wybrać technologię AHD (AnalogHD), wystarczy wziąć pod uwagę jeden aspekt – AHD (AnalogHD) jako jedyny standard jest w pełni otwarty! Oznacza to, że na rynku dostępnych jest wiele urządzeń pracujących w tej technologii, konkurujących ze sobą pod względem ceny, jakości wykonania, czy stabilności pracy. Nie ograniczaj się do jednego producenta, nie daj się skazać na monopol i wysokie ceny. Wybierz AHD (AnalogHD) i daj sobie możliwość wyboru!
Monitoring AHD (AnalogHD)

6. Rozbudowana funkcjonalność sieciowa – abyś zawsze miał wszystko pod kontrolą!

System AHD (AnalogHD) – oprócz zaawansowanej technologii przesyłu danych i doskonałego obrazu – oferuje pełny dostęp zdalny przez Internet, zarówno z poziomu komputerów, jak i telefonów komórkowych, czy tabletów. Ponadto dostępne są także bardziej zaawansowane opcje, takie jak zapis obrazu na serwerach FTP, system powiadomień mailowych, praca w chmurze, P2P. Wszystko dla Twojej wygody.
www.ahd.pl
napisz do nas: poczta@ahd.pl